HomeTłumacz przysięgły języka niemieckiego - Tłumacz Niemieckiego

tłumacz przysięgły - szeroki zakres specjalizacjiTłumacz przysięgły
j. niemieckiego w Bochni

Tutaj znajdziesz informacje na temat tłumaczeń pisemnych i ustnych z języka polskiego na język niemiecki i z języka niemieckiego na język polski (np. tłumaczenie wyciągów z rejestru handlowego, tłumaczenia dokumentacji medycznej, świadectw, dyplomów, zaświadczeń urzędowych itp.). Inaczej mówiąc, jeśli jesteś na naszej stronie oznacza to że dobrze trafiłeś, a usługi dla Ciebie będzie realizował tłumacz przysięgły języka niemieckiego.

Jako doświadczony tłumacz przysięgły języka niemieckiego, ustny i pisemny, oferuję Państwu wsparcie językowe na najwyższym poziomie, połączone z kompetencjami językowymi i krótkimi terminami realizacji.
W razie potrzeby współpracuję z wieloma doświadczonymi i bardzo dobrze wyszkolonymi kolegami, z których wielu jest native speakerami. Dzięki temu do każdego tłumaczenia można znaleźć odpowiedniego tłumacza z danej dziedziny.

Tłumaczenie specjalistyczne/ native speaker/ korekta.
U nas otrzymasz tłumaczenie, które obejmuje również korektę dokonaną przez niezależnego lingwistę. Oznacza to, że tłumaczenie jest ponownie sprawdzane przez drugiego tłumacza specjalistycznego (redaktora) pod kątem pisowni, treści i stylu. Są to zawsze „native speakerzy”.

Specjalne teksty/treści naukowe i techniczne przetwarzane są przez tłumaczy specjalistycznych lub zespołowo, aby zapewnić wysoką jakość tłumaczenia. Jako tłumacz przysięgły i tłumacz języka niemieckiego/polskiego mogę oczywiście poświadczyć również Twoje tłumaczenie.

Niezależnie od tego, czy szukasz kompetentnego tłumacza ustnego, czy doświadczonego tłumacza specjalistycznego tekstów prawniczych, medycznych, ekonomicznych czy technicznych, dobrze trafiłeś!

Jeśli jesteś jedną z firm medialnych lub agencji reklamowych działających na terenie Polski lub Niemiec i chciałbyś wykorzystać polskie lub niemieckie treści w filmie, radiu, telewizji lub prasie?
W tym również możemy Ci pomóc.

Tłumaczymy Twoje dokumenty, certyfikaty, dyplomy oraz je poświadczamy.

Wykonujemy tłumaczenia poświadczone/przysięgłe (niemiecki - polski lub polski - niemiecki).

Native speaker
W naszym biurze tłumaczeń tłumacze to głównie native speakerzy, którzy mają bardzo dobre wykształcenie i przeszkolenie.
Biuro Tłumaczeń "GERMANIKA"