Jak to działa - cennik - Nauka tureckiego - WEBSITE X5 TRIAL VERSION

Czynne w godzinach
9.00 - 20.00 Pon-Sob

Przejdź do treści
Na pierwszych zajęciach przesyłam uczniom podręcznik i ćwiczenia, a przed każdą kolejną lekcją nowe materiały dodatkowe. Poziomy nauczania tureckiego:
A1, A2, B1, B2.
Nauczanie ONLINE Komunikatory: Whatsapp, Telegram, Discord
Cena za jedną lekcję z tureckiego
55 zł/1h
Ciekawostka
Turecka kawa, znana również jako "kawa po turecku" lub "kawa turecka", to specyficzny sposób przygotowania kawy, który jest popularny w Turcji i regionie Bliskiego Wschodu. Kawę gotuje się w małym dżezwe (nazywanym cezve) z mielonymi ziarnami kawy, cukrem i wodą. Jest to napój silnie aromatyczny, a fusy osadzają się na dnie filiżanki. Następnie z fusów tych można wróżyć przyszłość.  
Ciekawostka
Koty z jeziora Van to unikalna rasa kotów pochodząca z okolic jeziora Van we wschodniej Turcji. Są znane ze swojego wyjątkowego futra, które jest często w kolorze białym i mają niebieskie lub różnokolorowe oczy. Są to jedne z najrzadszych i najbardziej cenionych ras kotów na świecie.
Ciekawostak Dnia
Stambuł, największe miasto w Turcji, jest jedynym miastem na świecie, które leży na dwóch kontynentach, europejskim i azjatyckim. Miasto to ma bogatą historię i jest pełne zabytków, w tym słynny Błękitny Meczet i Hagia Sophia.
O Lektorze
Jestem absolwentką Turkologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.  

Adres biura
ul. Floris 8,
32-700 Bochnia

tel. +48 883 449 996

Wróć do spisu treści